Kas Sa soovid kogeda oma hääle väge, olla vaba, loov, enesekindel ja mõjuv oma väljenduses, laulda oma unistusi ellu ja luua koos uue maailma kujundit?

"Vabasta oma hääl" 40-päevasel hääle, laulu ja loovuse meistriklassis õpime tundma oma autentset häält, vabastama blokeeringuid ning lubama oma puhtal loovusel läbi hääle ja laulu väljenduda.


Sind ootab turvaline ruum, kus oma häält avastada ja end väljendada oma täielikkuses, ühenduses ja teenistuses endale sobivas aeg-ruumis.
Kasutame hingamispraktikaid, vokaaltehnikaid, vaba laulmise ja loovuse võtteid ning holistilist lähenemist häälele kui looja tööriistale.
Sinu ajaline investeering on 10-20 minutit päevas.

🥚 1-10.päev: teadlik mina, meistri baas ja harjumused, palve, hääleaktivatsioon
🐣 11.-20.päev: baasafirmatsioonid
🕊️ 21.-30.päev: sõna loov vägi, loitsud
🦉 31.-40.päev: puhas loovus uue maailma muusikas

⚖️ Osalustasu
Täiskasvanud 144€ 
Lapsed ja noored 66€ 


Väljakutse looja on Birgid Täht - laulja, helilooja, autor, kaunite (elu)kunstide õpetaja ja Linnulaine asutaja. 


“ Meie hääle vägi, täiega avastamist väärt. Birgid oskab seda avada nii sügavatest tahkudest, kuhu enda teadlikkus ei küündigi. Läbi praktiliste harjutuste oma häält avada selle potensiaali avastamist ja woww.. mis üllatused. Nii vinge kogemus, et kuidas hääl on seotud nii erinevate aspektidega.”
- Helina Raidma

" Enda hääle avamine koos Birgidiga on nagu seiklus muinasjuttu- kunagi ei tea, mis Sind ees on ootamas ja tulemus on sageli enamat, kui oskasid arvata.
Kui Sa oled valmis, et Sinu hääl kõlaks maailmas, siis töötoad Birgidiga on kindlasti hea valik. Tule Sinagi ja leia enda hääl! "
- Eliia Laats

" Minul oli minu eesmärgist lähtuvalt vaja astuda need julged sammud, et liikuda kinnises grupis päeva ülesannete jagamisest avalikkuse ette. Viimane oli ääretult ebamugav, millest aitas läbi minna väljakutse filter. Andsin facebookis oma sõpradele teada, et see on lihtsalt üks väljakutse, mida kaasa teen ja vahet pole, mida sina arvad, ma teen selle lõpuni. Lõpuni minemine ongi ju väljakutse eesmärk ja osalemine selles iseenda jaoks. Oma julguse või millegi muu, kasvatamiseks. Mulle antakse ülesanne ja ma teen seda. Nagu omal ajal koolis. Ja kust see kõik alguse saanud siis on, kui mitte koolist. Sa rääkisid, liikusid, vastasid alles siis kui seda sulle lubati, mitte siis kui tundsid vajadust. Ja sa olid kohustatud seda tegema. Nüüd kahjuks paljudes kohtades suudangi ennast liikuma panna alles siis, kui keegi väljaspool mind annab ülesande või ütleb jah sa võid.... mitte siis kui ma seesmiselt seda ise soovin. Sellise etteütlemise (mina tean ja sina kuula mind) peale paljud ei teagi kahjuks, mida nad soovivad. Südamesoovid on alla surutud.
Grupis loomulikult keegi tegelikult ju ei sundinud, keegi mind ei hinnanud. Ma olin vastu võetud sellisena, nagu ma olen. Ka avalikult ei hinnatud, sest väljakutsed on selleks, et ennast ületada ja teisi kaasa elades toetada. Ja seda ma ka kogesin. Ainus, millest pidin üle saama oli mu enda hinnang endale. Hirmust saab üle, hirmu sisse minnes. Ja nii ma tegin. Tervendasin nii mõndagi ja tänu sellele olen hakanud laulma teistele. Näiteks viiekümnepealises naiste väesaunas ja sõprade ringis. Hiljuti tuli pakkumine, et õpetaksin perepäeval käsitööringis lastele paar laulu. Ma poleks varem seda teinud. Nüüd ütlesin jah. Lisaks olen enesekindlam, ka muudes olukordades. Ja ootan ise ka põnevusega kui häälekaks kujuneb siis mu soololavastus :)
Birgidil oli kõik loogiliselt üles ehitatud. Alustasime „pisemast” kinnises grupis ja liikusime „suurema” ja avalikuma poole, kuid kuni lõpuni oli see osaleja enda vaba valik, kas ta soovis avalikult avaneda või mitte. Mina soovisin ja olen endale äärmiselt tänulik, et sellest aktivatsioonist osa võtsin. Olen tänulik naistele, kes osalesid, mind julgustasid ja kelle arengule mina sain kaasa elada ja tunnistajaks olla.
Eriline tänu armsale Birgidile, et ta midagi sellist tegi ja teeb. Ma tundsin ennast tõesti turvaliselt, sest Birgid on empaatiline, hooliv ja sinu olemist ning olemust austav. Samas innustav, tunnustav ning inspireeriv.
Tänan sind Birgid, et oled olemas ja teed seda, mida sa teed. "
- Kalli Pikas