Rasestumise, raseduse, sünnitamise kogemus ning sellest taastumine on võtmetähtsusega naise, pere ja terve ühiskonna seisukohast. See on püha initsiatsioon, kultuuri vundament, millele rajaneb meie esivanemate kõrgtsivilisatsioon - Kuldajastu.

Individuaalne vaimne, emotsionaalne ja füüsiline toetus raseduse eel, ajal ja sünnitusjärgselt võimestavad naist ning võimalus positiivseks sünnikogemuseks ning edasiseks pere heaoluks kasvab märkimisväärselt.

Aastatuhandeid on värskelt sünnitanud naisi iidsetes traditsioonides ja loodusrahvaste pärimuses kantud jumalannadena kätel. Praktiliselt tähendab see, et uue maailma ilma sünnitamise järgselt on naise püha kohus terve neljas trimester (tuntud ka kui nelikümmend pühapäeva, nelikümmend/kaheksakümmend nurgavoodipäeva) puhata, taastuda ja uue eluga koos uueks sündida, võttes vastu kogu armastuse ja toetuse, mis tema ümber on. 

Meid kandvaks ideoloogiaks on 40 püha päeva kultuuri taaselustamine, et Kuldajastu ema, püha liit ja ühiskond saaks sündida.

#40pühapäeva #tervesündtervemaa

   Linnulaine MTÜ EE984204278631293205