Eesti on Templite Maa, esivanemate tarkuse ja looduse harmoonia hoidja - Maarjamaa.
Rasestumise, raseduse, sünnitamise kogemus ning sellest taastumine on võtmetähtsusega naise, pere ja terve ühiskonna seisukohast. See on püha initsiatsioon, kultuuri vundament, millele rajaneb meie esivanemate kõrgtsivilisatsioon - Kuldajastu.
Individuaalne vaimne, emotsionaalne ja füüsiline toetus raseduse eel, ajal ja sünnitusjärgselt võimestavad naist ning võimalus positiivseks sünnikogemuseks ning edasiseks pere heaoluks kasvab märkimisväärselt.
Aastatuhandeid on värskelt sünnitanud naisi iidsetes traditsioonides ja loodusrahvaste pärimuses kantud jumalannadena kätel. Praktiliselt tähendab see, et uue maailma ilma sünnitamise järgselt on naise püha kohus terve neljas trimester (tuntud ka kui nelikümmend pühapäeva, nelikümmend/kaheksakümmend nurgavoodipäeva) puhata, taastuda ja uue eluga koos uueks sündida, võttes vastu kogu armastuse ja toetuse, mis tema ümber on.
Meid kandvaks ideoloogiaks on 40 püha päeva kultuuri taaselustamine, et Kuldajastu ema, pere ja ühiskond saaks sündida.
SÜNNILUGU
2020, Lastekaitsepäev.
Olin meie Emajõe äärses kodukootud Sünnitemplis ilmale toonud meie teise linnu, poja Hugo. Sel korral olin teinud sünnitusjärgse aja, neljanda trimestri - tuntud ka kui #40pühapäeva, kohta väga põhjalikku uurimistööd, et mitte kogeda sünnitusjärgset depressiooni, ärevushäireid ja paanikahoogusid nagu oma esimese lapse, tütre Linda sünni järel. Nüüd tagantjärele mõistan, et see on olnud püha initsiatsioon, kus läbi uue maailma sünnitamise, sündisin ka ise uuena keskkonnas ja keskkonda, mis tõe ja tõeliste teadmiste unustuste hõlmas ei toetanud ega hoidnud nii püha rituaali kui seda on sünnitamine ja sündimine emana.
Mul tuli seda tõde ise otsida ja need teadmised taasäratada läbi enda praktilise kogemuse. Nii ma siis kogesingi oma Supilinna kodus tõelist hoitust tarkade naiste, hellade käte, tervendavate helide ja toitude, looduse ja kogukonna rüpes pikas puhkuses, neljakümnes pühas päevas, mis kinkis mulle kuldse päikesena nägemuse - gongi helide saatel orgastiliselt sünnitavad laulvad naised holistilises ja luksuslikus, valgusküllases roheluses.
Mõni kuu pärast Hugo sündi kolisime perega Elvasse. Juba aasta hiljem hakkasin unistama kolmandast lapsest, kes ennast minu unenägudes ilmutas. Hakkasin siis leidma endas ka julgust, et oma nägemusi inimestega jagada. Ühel hetkel tajusin meie kolmanda beebi kohalolu ka ärkvelolus - see oli maagiline, uskumatu ja hullumeelsena näiv. Ühel suvisel pärastlõunal sain nägemuse, kus suhtlesin nelja hingega, kes soovisid kehastuda läbi naise ja mehe armastuse ning olin selles nägemuses “rasedusmeediumi” rollis. Mõistsin, et meil naistena on anne suhelda nähtamatu maailmaga ning võtta vastu helgeid tulevikunägemusi, mida oma unikaalses helis, hääles ja eluloomingus edasi anda, et tuua maailmasse rohkem armastust, harmooniat ja heaolu.
Minu kolmas laps tuli ilmale orgastiliselt ja viimase seitsme aasta õpingud, teadmised ja kogemused raseduseelse aja, raseduse, sünnituse ja raseduse järgses olemises on viinud mind kindlale arusaamale, et Sünnitemplid, Sünnikodud, Sünnitalud, holistilised heaolukeskused ja pühamud ühes vastavasisulise haridusega ei ole luksus, vaid elementaarsus meie praeguses arengus ühiskonnas tervikuna.
Et igas külas, linnas, linnriigis ja kogukonnas oleks holistiline ja luksuslik paik, kus naine saab lõdvustuda ja avaneda oma kehatarkusele ning kogeda hoitud ja turvalist rasedust, ürgset sündi ja kuldset neljandat trimestrit.
💧🌏🌬️🔥
Kuldajastu naine, kolme lapse ema, muusikaartist, kaunite (elu)kunstide õpetaja ja Linnulaine asutaja